Współpraca z nami

  Dołącz do naszego portalu i zarabiaj więcej


Przymierzamy.pl to platforma marketingowa sprofilowana w obszarze najnowszych trendów w modzie. Naszymi użytkownikami są osoby poszukujące inspiracji oraz produktów. Dzięki naszym rozwiązaniom zwiększysz sprzedaż oraz zaangażowanie Klientów oszczędzając przy tym Państwa czas i pieniądze.

Platforma została wyposażona w najbardziej zaawansowane technologie automatyzacji i marketingu.
Intuicyjna nawigacje oraz inteligentny algorytm segregacji produktów ułatwia użytkownikom odnalezienie oczekiwanych wyników. Nie musisz się znać na marketingu wystarczy dodać tylko plik XML sklepu do naszej platformy i obserwować jak sprzedaż i zaangażowanie Klientów dynamicznie rośnie.

Promuj efektywnie swoje usługi
Nie ma znaczenia na jakiej platformie działa Twój sklep Internetowy. Potrafimy ją automatycznie rozpoznać i zintegrować z naszym systemem.
Nasz zaawansowany algorytm w odpowiedni i zaplanowany sposób przydzieli produkty z twojego sklepu do odpowiednich kategorii na naszej platformie.

Promuj efektywnie swoje produkty
Wybierz najbardziej dopasowany plan do promowania produktów. Jako jedyna platforma e-commerce oferujemy ryczałtowy abonament bez względu na ilość przekierowań do twojego sklepu.

Kampanie dedykowane
Jeśli chcesz mieć pewność i kontrole, że twoje produkty zawszę będą widoczne na pierwszych stronach naszego portalu oraz początku listy wyszukiwania wystarczy uruchomić w panelu sklepu kampanie dedykowaną, zaznaczyć wybrane produkty, kategorie a następnie zakres czasowy ich promowania.

Kampanie w mediach społecznościowych
Jeśli nie masz czasu lub z innych powodów chcesz aby wybrane produkty były automatycznie promowane przez naszą platformę na Facebook lub Instagram wystarczy taką kampanie uruchomić wybierając stosowną opcje w panelu kampanii.

Statystyki klików
Nasze systemy dają Ci pełną kontrolę nad ruchem, który generują użytkownicy. Dostarczamy szczegółowe statystyki online, ale także pełen raport klików zawierający informacje o pochodzeniu oraz po jakich dokładnie produktach użytkownicy poruszali się w trakcie wizyty w twoim sklepie.

 

Uruchom Marketing Automation to kompleksowe rozwiązanie nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości.

Platforma rozpoznaje użytkowników odwiedzających Twoją stronę, analizuje ich zachowanie online i dokonywane transakcje. Na podstawie tych informacji buduje kompletny i indywidualny profil klienta. Informacje te są przetwarzane przez algorytmy systemu Machine Learning & AI, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym


Email marketing
Live chat
Your website
Web push
Social media
Aplikacje mobilne
Advertising networks (facebook, google) i RTB

Workflow pomoże Ci w zautomatyzowaniu wszelkich marketingowych procesów, jakie jesteś sobie w stanie wyobrazić, a tym samym zwiększyć: efektywność kanału E-mail marketing, wskaźnik konwersji na stronie internetowej oraz produktywność działu sprzedaży.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat funkcjonalności pakietu Marketing Automation kliknij w link: Marketing Automations

Za pomocą naszych prostych kreatorów stworzysz piękne kreacje bez pomocy działu IT.

 

 

Zwiększ widoczność swojej witryny 

 

Dzięki specjalizacji naszej witryny w obszarze dekoracji, remontu oraz wyposażenia wnętrz docieramy do milionów użytkowników, którzy poszukują inspiracji a tym samym produktów do ich realizacji


 

Sprzedawaj więcej i efektywniej

 

Używając naszej zaawansowanej technologi możesz zautomatyzować wiele procesów marketingowo-sprzedażowych oraz podnieść standard obsługi Klientów w ramach usługi Marketing Automation


 

 

Optymalizuj koszty marketingu

 

Skorzystaj z naszych atrakcyjnych pakietów aby uruchomić zaawansowane narzędzia dzięki, którym twój sklep będzie promowany w zautomatyzowany sposób bez twojego większego zaangażowania.

Dopasuj usługi do swoich potrzeb

 

Cennik | Integracja

  • brak abonamentu płacisz tylko za klik (CPC)
  • abonament bez limitu płacisz jedną stałą opłatę i nic więcej (brak CPC) 
  • dedykowane kampanie gwarantują stałą pozycje w wynikach wyszukiwania
  • pakiety Marketing Automation nie musisz się znać na marketingu 
  • zaawansowane usługi dzięki którym zwiększysz konwersje na swojej stronie
Chcę sprzedawać
PRZEJDŹ DO FORMULARZA